مقالات

مقالات

حضور در رسانه نشان‌دهنده‌ی زنده بودن نام تجاری ماست. ما صدای خودمان را از طریق رسانه به گوش مخاطبان می‌رسانیم و گلچینی از مهمترین عناوین خبرهای صنعت خودرو و خبرهای صنعت قطعه سازی را ارائه می دهیم و این، مهم‌ترین دلیل ما برای حضور مستمر در رسانه‌است

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

آشنایی با روغن های نفوذ کننده و کاربرد آن در تعمیرات خودرو

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

اکثر رانندگان با اتکا با مکانیک‌ها، خودروهای خود را به دست آن‌ها می‌سپارند تا ایرادهای آن را پیدا کرده و برطرف کنند. اما برخی نکات هستند که مکانیک‌ها به هیچ عنوان دوست ندارند که رانندگان از آن مطلع شوند تا حتما برای رفع ایراد به آن‌ها مراجعه شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

اما چگونه می‌توان تشخیص داد که دیسک و صفحه خودرو شما نیاز به تعویض دارد؟

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

کارکردن خودرو مساوی با استهلاک و استهلاک هم مساوی با خرابی قطعات و پیدایش ایرادهای گوناگون است. اکنون قصد داریم تا با این ایرادها آشنا بشویم و دلایل آن را بدانیم:

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

روغن موتور نقشی تعیین کننده درحفظ سلامت موتور دارد. این مایع حیاتی باید بتواند در مجاری موجود و در اطراف قطعات داخلی موتور به راحتی حرکت کند. با کاهش یا افزایش دما، مقاومت و یا به عبارت دیگر نرمی و سفتی روغن تحت تاثیر قرار می گیرد؛ در نتیجه تغییرات دما می تواند از طریق تغییر رفتار روغن بر سلامت موتور و عملکرد آن اثرگذار باشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

در ادامه سلسله مطالب اصول نگهداری از خودرو، اینبار قصد داریم تا در اولین روزهای فصل تابستان بیشتر به اصول استفاده از کولر خودرو بپردازیم. زمانی وجود تجهیزات رفاهی برای خودروها منحصر به گروه های خاصی بود و به خاطر گران قیمت بودن خودروهای این گروه ها، مشتریان خاصی نیز جذ‌بشان می ‌شدند. اما امروزه تجهیزات رفاهی فراگیر شده و اغلب محصولات تولیدی کمپانی های خودروسازی با طیف وسیعی از امکانات به مشتریان عرضه می‌ شوند.