teknocar team min
قطعات و لوازم یدکحی پژو 405

تاریخچه فعالیت و اهداف گروه تکنوکار


سابقه فعالیت مدیریت گروه تکنوکار به سال 1352 بازمی گردد که در زمینه خدمات تعمیرگاهی شرکت جنرال موتورز فعالیت خود را آغاز نمودند.
پس از گذشت بیست سال فعالیت در این زمینه، با ورود به عرصه پخش و توزیع قطعات یدکی برندهای معتبری چون Valeo و Teknorot طی مدت کوتاهی توانستند به پیشرفت های چشمگیری دست پیدا کنند.
در سال 1385 گروه تکنوکار با بهره گیری از امکانات بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی که استانداردهای لازم برای تولید قطعه های مورد نیاز خودروسازان را بدست آورده بودند، اقدام به پخش قطعات یدکی خودروهای داخلی در بسته بندی های اختصاصی با برند تکنوکار نمود.
گروه تکنوکار ظرف مدت کوتاهی آن چنان در زمینه ارائه پلوس ، سرپلوس و متعلقات آن و همچنین دیگر قطعات یدکی از رقبای خود پیشی گرفته که اکنون به عنوان یکی از اصلی ترین توزیع کنندگان تخصصی پلوس و متعلقات آن در ایران می باشد.
بعد از گذشت یک دهه از ارائه برند تکنوکار ، این گروه همچنان رویکرد کیفی خود را در زمینه تولید محصولات ممتاز ارائه داده و اکنون نیز محصولات خود را در بسته بندی های جدید با کیفیتی برتر از گذشته به مشتریان عزیز عرضه می نماید.
در گروه تکنوکار، بهترین و کارآزموده ترین متخصصین کشور گردهم آمده اند تا کیفیت تولید قطعات و توزیع گسترده آن در کشور را با برنامه ریزی دقیق و مناسب در بالاترین سطح ممکن انجام دهند.
عرضه محصولاتی با کیفیت ممتاز، قیمت مناسب و بسته بندی متمایز موجب ایجاد تحولی بزرگ در نوع ارائه ی قطعات یدکی در ایران گردیده و باعث جلب رضایت مشتریان شده است.
امید است با ادامه این روند و تعامل بیشتر با مشتریان بتوانیم در ارائه خدمات بهتر، آینده ای روشن را در بازار قطعات یدکی برای نمایندگی های گروه تکنوکار ترسیم نماییم.


مدیریت گروه تکنوکار