teknocar team min
teknocar - تکنوکار | قطعات و لوازم یدکی خودرو
teknocar

teknocar

سخنگوی اتحادیه لوازم یدکی اتومبیل و ماشین آلات در خصوص وضعیت بازار لوازم یدکی اظهار داشت : در حال حاضر شاهد افزایش قیمت 100 تا 200 در صدی در بازار لوازم یدکی خودرو هستیم، اتفاقی نگران کننده که علت اصلی آن کمبود قطعه است و باید برای رفع این مشکل تدبیری اندیشیده شود.

کوئینگزگ، سازنده ابرخودروهای سوئدی در حال ساخت خودرویی با شتاب صفر تا 400 در حدود 14 ثانیه است.

عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان در خصوص پرداخت مابه التفاوت ارزی برای ترخیص کالاهای موجود در گمرک اظهار داشت : مبحث پرداخت مابه التفاوت ارزی در مورد کالاهایی است که قطعه سازان معامله آن را با ارز 4200 تومانی انجام داده اند و آن ها را وارد گمرک ایران کرده اند و ...

رئیس اتحادیۀ فروشندگان لوازم یدکی خودرو کرج در خصوص افزایش قیمت لوازم یدکی خودرو نسبت به سال گذشته اظهار داشت: قیمت لوازم یدکی خودرو از شهریور سال گذشته تاکنون، حدود سه و نیم برابر شده است.

آشنایی با روغن های نفوذ کننده و کاربرد آن در تعمیرات خودرو

در نهایت روز موعود فرا رسید و طبق وعده ترامپ مبنی بر اجرای دور جدید تحریم های امریکا علیه ایران، وعده ها اجرایی شد. 

نگین خودرو از بانک مرکزی شکایت کرده و رنو در حال ترک ایران به عنوان سرمایه‌گذار است. توقف تولید تندر90 و ساندرو هم، تا چند ماه آینده قطعی به نظر می‌رسد.

اکثر رانندگان با اتکا با مکانیک‌ها، خودروهای خود را به دست آن‌ها می‌سپارند تا ایرادهای آن را پیدا کرده و برطرف کنند. اما برخی نکات هستند که مکانیک‌ها به هیچ عنوان دوست ندارند که رانندگان از آن مطلع شوند تا حتما برای رفع ایراد به آن‌ها مراجعه شود.

 چنانچه خودروسازی بخش خصوصی دانش فنی لازم را در اختیار داشته و بتواند سرمایه گذاری لازم و کافی را انجام دهد با وجود مانع تراشی هایی که ممکن است خودروسازان دولتی جهت جلوگیری از ورود رقبای جدی و قدر صورت دهند، قطب سوم خودروسازی شکل خواهد گرفت.

دوشنبه, 25 تیر 1397 ساعت 10:16

چگونگی تشخیص تمام شدن صفحه کلاچ

اما چگونه می‌توان تشخیص داد که دیسک و صفحه خودرو شما نیاز به تعویض دارد؟

صفحه1 از4