teknocar team min
هیوندای توسان، کم عیب و ایرادترین شاسی بلند سایز کوچک دنیا شد

هیوندای توسان، کم عیب و ایرادترین شاسی بلند سایز کوچک دنیا شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

موسسه آماری J.D. Power امریکا که یکی از معتبرترین موسسات خصوصی در زمینه گرد آوری داده و انتشار آمار است، طی نخستین گزارش کیفی خود در سال 2018 میلادی، مدل هیوندای توسان را به عنوان کم عیب و ایراد ترین شاسی بلند سایز کوچک دنیا انتخاب و معرفی کرده است. این موسسه همچنین شرکت  هیوندای را به عنوان دومین برند برتر در زمینه ارائه خودرو با کیفیت در دنیا برگزیده است.

این موسسه آماری برای بررسی میزان کیفیت و عیب و ایرادهای برند هیوندای، در تحقیقی که شامل بررسی کارکرد 90 روزه خودروهاست، از سلامتی تقریبا کامل محصولات این خودروساز کره ای خبر داده است. بر اساس J.D. Power، از هر 100 دستگاه خودرو هیوندای تنها 14 خودرو با مشکل مواجه شده اند که این امر نشان از کیفیت بالای ساخت محصولات هیوندای دارد.
 
همچنین مدل توسان شرکت خودروسازی هیوندای، موفق به کسب عنوان کم عیب و ایراد ترین شاسی بلند سایز کوچک دنیا از سوی این موسسه آمریکایی شد. هیوندای توسان به همراه برادر خود، سانتافه در رده های اول و دوم کم عیب و ایراد ترین شاسی بلندهای دنیا از منظر موسسه آماری J.D. Power قرار گرفته اند.
 
در پژوهش های این موسسه برای تعیین سطح کیفی «  IQS» یا به عبارت کامل تر« Initial Quality Study»، با پاسخ به 233 سوال، مشکلات و دشواری های رانندگی با خودروها مورد بررسی قرار می گیرد. جدیدترین آمار منتشر شده از این موسسه، ماحصل تحقیق و پرس و جو از 75 هزار شخص است و خودروهای آنها در 8 کلاس خودرویی متفاوت مورد بررسی قرار گرفته اند.
خواندن 1185 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.